Щоденник Надії Манько

роздуми про 10 версію…

І чого ж не знаю я про себе?

Виявляється, ми дуже мало знаємо про себе.
Пам’ятаєте. вислів психологів: у людини є три “я”. Перше, це те, що вона знає про себе, друге -що знають про неї інші, а третє – те, чого не знає ні вона, ні інші. Отож, ми на першій щабельці цієї класифікаційної драбини.

Виявляється, я не вміла скерувати вчителів на правильну організацію груп. Просто не надавала цьому значення. Навчилася. Нині. Шкода, ЩО ТАК ПІЗНО, БО МОЖНА БУЛО Б ЗАПОБІГТИ БАГАТО ПОМИЛОК.

Друге, чого я не знала про себе –  НАГЛО ПЕРЕПРАЦЬОВУВАЛА, оскільки не зупиняла вчителів, коли вони копіювали у навчальні плани по чотири сторінки з навчальних програм (беремо на озброєння: “стислість – сестра таланту”.

Третє,  виявляється, я ЩЕ Ні РАЗУ не працювала в сервісу Каку-уу ( і хто ж таку назву придумав?)

Ох, як цікаво мені було б почути, що знають про мене інші.

А як довідатися про ceбе  те, чого ні я не знаю, ні інші?

І тут на допомогу приходить  бібліотека оцінювання.  Спробую заглибитися в неї, щоб… Ну ви зрозуміли що?

А взагалі-то я задоволена собою. Багато “білих плям” прояснилося. Тепер головне – спрямувати роботу так, щоб не повторювати помилки і не творити нові. Ох, чи вдастся?

На завтра ми отримали завдання – розповісти історію свого успіху на тенінгу.  А що ж таке успіх?  На мою думку, цей стан виникне лише тоді, коли не просто ти задоволений тренінгом, а всі ним задоволені, а найголовніше – грамотно впроваджують його ідеї.

1 коментар

  1. Ніна Д.

    УРА!!!! 4 рази – речення з “Я” , і один раз – “на мою думку”. Це вже УСПІХ. А повний успіх … не знаю, чи буває. Чи буває у мене , щоб повний кайф від усього тренінгу? Не пригадую такого, чесно кажучи.. Від окремої вдалої вправи – буває., а щоб від усього – ні. А чи треба? Я думаю, що , коли я буду задоволена собою, не матиму невдоволення ( а Ви це називаєте чомусь “помилками”), то от тут почнеться болото і закінчиться мій розвиток. Тільки “помилки” вказують , куди нам рухатися в своєму вічному навчанні. Ура-помилки, дякую вам.
    Коли я думаю про те, чого не додала на своїх попередніх тренінгах ( в тому числі і ВАм), то мене тішить думка, що я не принесла вам зла, і чомусь -таки навчила. А це – не мало. Я зовсім недавно позбулася “комплексу відмінниці”, яка не робить і боїться помилок. Мене “попустило”, стало легше дихати..
    Щиро,
    Ніна Дементієвська

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: